Санаторій Черче - осбб Надія

Увійти Зареєструватися
+38 (050) 911 82 51
+38 (095) 428 89 08
+38 (098) 667 59 18
Послуги - Санаторій Черче >>

Підводний душ - Санаторій "Черче"

Підводний душ-масаж.

Санаторій "Черче" - осбб "НАДІЯ"

Підводний душ-масаж – це водолікувальна процедура, при якій тіло пацієнта, зануреного у воду, масажують струменем води.

 Це метод водолікування, при якому на тіло під водою впливає струмінь води певного тиску індиферентної температури. Підводний душ-масаж підсилює кровопостачання шкіри, покращує обмін речовин, активує трофічні функції.

  Показання: функціональні захворювання нервової системи, ожиріння, депресивні стани, гіпотонічна хвороба, міозит, остеохондроз, обмінні остеоартрози, поліартрити, захворювання та травми опорно-рухового апарату, спастичні закрепи, радикуліт, лімфостаз.

 Протипоказання: всі захворювання, при яких протипоказані загальні ванни та душі, інфаркт міокарду у анамнезі до двох років, порушення серцевого ритму, тромбофлебіти, захворювання шкіри, знижена міцність судинної стінки.

 Процедуру проводять за допомогою установки для підводного душу-масажу. Температура води у ванне- 35-37c. Спочатку протягом 5 мін хворого знаходиться у ванні, з тим щоб за цей час наступила розслаблення м'язів. Потім на нього впливають водяним струменем по загальних правилах масажу. Тепла вода ванни викликає розслаблення м'язів і зменшення болів, що обумовлює енергійну і безболісну температурну і механічну дію, що розповсюджується на глибокі тканини. Крім того, вода у ванні може містити різні лікувальні добавки - екстракт хвої, ромашки, материнки і ін.

 У основі дії душу-масажу лежить головним чином механічний чинник (тиск струменя води). При цьому ванна підсилює масажний ефект душу, расслабляя тіло пацієнта, зменшуючи гравітаційний тиск, розпрямляючи м'язи. В той же час душ підвищує інтенсивність обмінних процесів, крово- і лімфообращеніє, полегшуючи дію лікувальних інгредієнтів ванни. Підводний душ-масаж надає болезаспокійлива дія, зменшує ступінь фізичного і розумового перенапруження, тонізує мускулатуру.

Застосування:

 після травм опорно-рухового апарату

 міжхребетному остеохондрозі

 артритах, артрозі

 різних захворювань нервової системи: неврозах, депресії, хронічній втомі

 вегето-судинній дистонії і інших порушеннях перефірійного кровообігу, порушенні обмінних процесів (ожиріння).

 як загальнозміцнюючу і тонізуючу процедуру

 Протипоказання:

 гострі запальні процеси

 гіпертонічна хвороба II Б-iii ст.

 ішемічна хвороба серця з нападами стенокардії

 порушення серцевого ритму

 недостатність кровообігу II-IIII ст.

 динамічні порушення мозкового кровообігу

 гострий тромбофлебіт.

 Підводний душ-масаж, як і будь-яку лікувальну процедуру, слід проводити під керівництвом лікаря в спеціальних водолікарнях.

 

Підводний душ-масаж  - це водолікувальна процедура, при якій на тіло під водою впливає струмінь води під тиском від 1,5 до 3 атмосфери індиферентної температури.

Механізм дії: температурне і механічне подразнення викликає гіперемію шкіри, обумовлену значним перерозподілом крові; поліпшуються крово- та лімфообіг, мікроциркуляторні процеси, живлення тканин; стимулюється обмін речовин у тканинах і прискорюється розсмоктування запальних вогнищ. Після процедури спостерігається порозовіння шкіри, відчуття легкості, свіжості, бадьорості, покращення загального стану.

 Особливості дії: спазмолітична, міорелаксуюча, протибольова, стимулююча обмінні процеси, що поліпшує крово- і лімфообіг, розсмоктуючи.

Застосування:

 1. Захворювання після оперативного втручання та травм опорно-рухового апарата (хребет, суглоби, м 'язи, сухожилля).

2. Ушкодження і захворювання периферичної нервової системи.

3. Залишкові явища поліомієліту.

4. Вялогранулюючі рани.

5. Патологічний клімакс (у стадії компенсації периферичного кровообігу).

6. Порушення жирового обміну.

7. Остеохондроз хребта.

8. Дієвий антицилюлітний засіб.

9. Неврастенія, зняття стресу, порушення сну.

 Протипоказання:

  Загальні до водолікування; ішемічна хвороба серця усіх функціональних класів, що виявляється стенокардією, порушеннями ритму, недостатністю кровообігу; гіпертонічна хвороба II - III ст., стенокардія напруги ІІІ-ІV ст., варикозне розширення вени, вагітність, підвищена проникливість і ламкість судин. 

Підводний душ-масаж являє собою своєрідну процедуру, що поєднує в собі дію на організм прісної або лікарської ванни та інтенсивного механічного впливу

 Підводний душ-масаж - це механічна дія на пацієнта струменем води під тиском від 1,5 до 3 атм. Це лікувальний масаж струменями води, який проводиться під водою .

 Тепла вода ванни викликає розслаблення м'язів і зменшення болю, що обумовлює енергійну і безболісну температурну і механічну дію, що розповсюджується на глибокі тканини. Крім того, вода у ванні може містити різні лікувальні добавки -  екстракт хвої, ромашки, материнки і ін.

  У сучасній косметології підводний душ-масаж використовують як чарівний засіб проти целюліту. Не варто забувати, що процедура не є виключно косметичною. Вона також має безліч медичних показань:

 • захворювання кістково-м'язової системи

• порушення обміну речовин

• захворювання серцево-судинної системи

• захворювання нервової системи

• порушення рухових функцій

• реабілітація після травм

• в’ялозаживаючі трофічні виразки

• вегетосудинна дистонія

• гіпертонічна хвороба I ступеня

• захворювання органів травлення

• захворювання шкіри (не гострі форми і прояви)

Підводний душ-масаж, як і будь-яку лікувальну процедуру, слід проводити під керівництвом лікаря в спеціальних водолікарнях.

Підводний душ-масаж має безліч медичних показань:

 • захворювання кістково-м'язової системи                                

 • порушення обміну речовин

 • захворювання серцево-судинної системи

 • захворювання нервової системи

 • порушення рухових функцій

 • реабілітація після травм

 • в’ялозаживаючі трофічні виразки

 • вегетосудинна дистонія

 • гіпертонічна хвороба I ступеня

 • захворювання органів травлення

 • захворювання шкіри (не гострі форми і прояви)

 Як і будь-яку лікувальну процедуру підводний душ-масаж, слід проводити під керівництвом лікаря.       

Протипоказання: загальні для водолікування, ішемічна хвороба серця всіх функціональних класів, яка проявляється стенокардією, порушенням ритму, недостатністю кровообігу, гіпертонічна хвороба 2 і 3 ст.

Приєднуйтесь

Контакти

+38 (095) 428 89 08

осбб "НАДІЯ" (Санаторій "Черче")
77015, Івано-Франківська обл,
Рогатинський р-н, с.Черче
вул.І.Франка 109