Санаторій Черче - осбб Надія

Увійти Зареєструватися
+38 (050) 911 82 51
+38 (095) 428 89 08
+38 (098) 667 59 18
Послуги - Санаторій Черче >>

Масаж - Санаторій "Черче"

Масажний кабінет.

Санаторій "Черче" - осбб "НАДІЯ"

Комплексний і локальний лікувальний масаж.

Повсякденні негаразди, велике фізичне навантаження, стрес негативно впливають на наш організм. Часто за це розплачується наша спина, шкіра. Масаж стає невід’ємною частиною лікування різних проблем, а то і їх єдиним рішенням. Докладніше про це читайте далі.

 Існують різні види масажу:

 дитячий,  косметичний,  лікувальний.

      Дитячий масаж призначений для дітей, у яких ще не до кінця сформована опорно-рухова система і м’язи. Необхідний дбайливий вплив рук фахівця, який повинен бути особливо уважний по відношенню до маленького пацієнта.

      Косметичний масаж дозволяє усувати деякі естетичні недоліки, такі як в’ялість шкіри, жирові відкладення, целюліт, складки, розтяжки, зайву шкіру в післяпологовому періоді і так далі. Процедура може проходити із застосуванням різних моделюючих кремів, меду, шоколаду, олійок та інших засобів.

     Масаж відомий з давніх часів. Під дією рук масажиста відбувається подразнення численних нервових закінчень, розташованих в шкірі і м'язах, від яких нервові імпульси спрямовуються в кору головного мозку і створюють в ній ділянки збудження або гальмування, які рефлекторно посилають нервові імпульси до органів і систем організму, викликаючи їх відповідну реакцію.

 Масаж буває декількох видів: загальнооздоровчий, лікувальний, спортивний, косметичний.

 Спочатку першорядне значення масажу було саме лікувальним: з давніх часів люди масажували забиті місця, розминали болючі точки і т.д.

 Основні показання для лікувального масажу:

 • хронічні захворювання внутрішніх органів поза стадії загострення;

 • захворювання центральної і периферичної нервової системи (покращує нервову провідність, прискорює процес регенерації при його ушкодженні, попереджає вазомоторні чутливі й трофічні розлади);

 • захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, радикуліт, артроз, періартроз, міозит і т. д.;

 • порушення обмінних процесів - посилюється кровотік в м'язах і органах, зменшує жирові відкладення, активізує біологічні стимулятори.

 Дія лікувального масажу багатогранно:

  - Зміцнює серцево-судинну систему;

 - Покращує кровообіг;

 - Усуває застійні явища;

 - Покращує роботу серця;

 - Робить істотний позитивно вплив на суглобовий та опорно-руховий апарати;

 - Благотворно впливає на центральну і периферичну нервові системи;

 - Знімає нервовий стрес, втому і емоціональное збудження;

 - Стимулює трофіку (процес клітинного живлення) нервових стовбурів і рецепторів шкіри, покращуючи рухові функції кінцівок (рук, ніг, пальців);

 - Покращує обмін речовин;

 - Значно зміцнює здоров'я, стимулюючи імунітет;

 - Піднімає життєвий тонус.

 Вплив масажу на організм

      Перше, на що спрямовано вплив масажу, - шкіра людини. Вона є унікальним органом з численними функціями (дихання, регуляції температури, виділення продуктів обміну речовин). Шкіра складається з декількох шарів, в яких знаходиться велика кількість клітин, гладких м'язових волокон, волосяних цибулин, пігментів, потових і сальних залоз, нервових закінчень (рецепторів), кровоносних і лімфатичних судин. Під впливом масажу судини шкіри і підшкірної клітковини розширюються і можуть депонувати до 1 л крові, тим самим поліпшуються її кровопостачання і живлення. Відбувається очищення шкіри, поліпшується функція сальних і потових залоз, підвищується тонус. Шкіра містить рецептори багатьох органів почуттів. Завдяки цьому ми відчуваємо біль, холод, тепло, вологість, шорсткість, дотик і тиск, на дотик можемо визначити форму предмета і т.п. Через шкіру організм людини контактує із зовнішнім середовищем. За допомогою масажу можна поліпшити її живлення і обмін речовин, підвищити еластичність, опосередковано впливаючи на внутрішні органи, нервову систему і загальний стан організму. Посилення обмінних процесів в організмі сприяє "згорянню" надлишкової кількості жиру.

      Наступний орган, на який впливає масаж, - м'язи. В організмі людини налічується близько 500 м'язів. Вони дозволяють людині здійснювати складні, різноманітні рухи, підтримують положення тіла в просторі, визначають форму людського тіла. Бездіяльність веде до м'язового в'янення (атрофії). Під дією масажу посилюється кровопостачання м'язів, утворюється енергія, необхідна для руху. Масаж допомагає відновленню працездатності після фізичного навантаження. Сприятлива дія масажу впливає на суглоби і зв'язковий апарат, збільшуючи їх рухливість і еластичність. Всіма процесами життєдіяльності організму управляє нервова система. Прийоми масажу надають різну дію на нервову систему залежно від сили і тривалості впливу: заспокоюють або, навпаки, збуджують, підвищують тонус, знімають больові відчуття.

 Після проведеного сеансу масажу пацієнт відчуває приємне тепло у всьому організмі, підвищення працездатності, поліпшення загального самопочуття.

Лікувальний масаж призначений спеціально для відновлення сил організму після травм, операцій, перенесених серйозних захворювань. Вплив рук фахівця дозволяє вивільнити затиснуті нерви, позбавити від болю, відкладень солей, напруги м’язів. При цьому поліпшується кровопостачання, завдяки чому живильні речовини і кисень набагато швидше доставляються до всіх органів і тканин. Розробляються суглоби, поліпшується загальне самопочуття, підвищується тонус організму.

Розрізняють комплексний і локальний лікувальний масаж. Комплексний вид передбачає масаж всього тіла, локальний – тільки окремих зон (воротникова зона, поперекова зона і так далі). Вкрай важливим моментом є правильність маніпуляцій. Будь-який невірний рух руки може привести до непоправної помилку і серйозних наслідків. Ось чому так важливо знайти хорошого досвідченого масажиста.

 Масаж проводиться курсами, тривалість яких встановлюється індивідуально в кожному конкретному випадку. Масаж проводитися як окремо від лікування з метою профілактики, так і в комплексі з низкою інших супутніх процедур.

Загальнооздоровчий масаж зміцнює здоров'я, загартовує організм, підвищує опірність інфекціям, надає профілактичну дію на стан шкіри, підвищує її регенераційні здатності, сповільнюючи процеси старіння клітин епідермісу. Його проводять у вигляді загального масажу або масажу окремих частин тіла, крім того, він може застосовуватися окремо або у поєднанні з гімнастичними вправами. Загальнооздоровчий масаж підвищує працездатність, підтримує гарну фізичну форму і життєвий тонус. Проводити його можна в будь-який час дня.

 Лікувальний масаж призначається лікуючим лікарем як компонент комплексного лікування пацієнтів з різними захворюваннями нервової, серцево-судинної, дихальної, опорно-рухової та інших систем організму. Він отримав широке поширення у всіх областях медицини. Цей масаж іноді називають класичним. Проводиться під контролем лікаря-фізіотерапевта.

                    

 Масажний кабінет

 Масажний кабінет пропонує всі види масажу:

-масаж загальний

-масаж спини

-масаж антицелюлітний

  Масажуючи шкіру ми впливаємо на всі її шари, на шкірні судини й м’язи, на потові й сальні залози, а також впливаємо на центральну нервову систему, з якою шкіра нерозривно пов’язана.

Масаж здійснює різноманітний фізіологічний вплив на шкіру:

Вона очищається від рогових лусочок, що відриваються, епідермісу, а разом з ними від сторонніх часток (пил та ін.), що потрапили в пори шкіри, і мікробів, що звичайно перебувають на поверхні шкіри.

Поліпшується секреторна функція потових і сальних залоз і очищаються їхні вивідні отвори від секрету.

Активується лімфо- і кровообіг шкіри, усувається вплив венозного застою, підсилюється кровопостачання шкіри.

Покращується її живлення, у результаті чого бліда, в’яла, суха шкіра робиться рожевою, пружною, бархатистою, значно підвищується її опірність до механічних і температурних впливів.

Підвищується шкірно-м’язовий тонус, що робить шкіру гладкою, щільною й еластичною.

Поліпшується місцевий і загальний обмін, тому що шкіра бере участь у всіх обмінних процесах в організмі.

 Послуги масажного кабінету – Комплексні програми.

      Лікування целюліту будується на застосуванні цілого комплексу заходів. Це правильне харчування, масаж, спеціальні косметичні засоби, гімнастика, розтирання, обгортання, регулярне використання скрабів і пілінгів для тіла (при видаленні відмерлих часточок шкіри, відбувається краще насичення шкіри киснем, що підвищує тонус, і покращується проникнення лікувальних та корисних речовин в шкіру)

     Косметологічні процедури, при целюліті повинні переслідувати наступні цілі: ліполіз – активне розщеплення жирів, подавлення процесу утворення жирів, активація відтоку рідини з тканин (лімфодренаж), виведення токсинів, підвищення тонусу судин і нормалізації в них кровообігу, розм’якшення та розрихлення ущільнених жирових відкладень, м’язева стимуляція, підвищення пружності та еластичності шкіри, вирівнювання рельєфу шкіри. В антицелюлітній програмі обов’язково повинні бути присутніми механічна і термічна дія на вогнище целюліту.

       Власне саме антицелюлітні обгортання і масажі з застосуванням спеціальних косметичних засобів нормалізують обмінні процеси, виводять надлишкову рідину, покращують мікроциркуляції, подальше механічне "розбивання і розм’якшення целюлітних ущільнень.

Лікувальний масаж  - це масаж, що застосовується для прискорення відновлення функцій органів і систем організму при їх захворюваннях і травмах.

  Цей вид масажу є найбільш стародавнім засобом утамовування болю, що служив людині ще в первісній общині. Залежно від характеру функціональних порушень лікувальний масаж застосовується в самих різних модифікаціях, має свою методику, свідчення і протипоказання.

 У поєднанні з лікувальною фізкультурою його використовують в клінічній практиці комплексного лікування захворювань внутрішніх органів, нервової системи, хірургічних і гінекологічних захворювань, при захворюваннях вуха, горла, носа, очей, зубів і ясен, захворюваннях шкіри. Лікувальний масаж практикують в лікарнях, поліклініках, санаторіях, лікарський-фізкультурних і інших диспансерах.

 Особливо зросла роль лікувального масажу останнім часом у зв′язку з включенням його в систему засобів медичної реабілітації, направлених на відновлення здоров′я хворих, повернення їх до професійно-трудової діяльності і на профілактику інвалідності.

 Під впливом масажу швидше розсмоктуються набряки, випоти в суглобах, крововиливу в тканинах, знижуються больові відчуття, поліпшується живлення тканин, функція суглобів і м’язів, нормалізуються обмінні процеси, прискорюються утворення кісткової мозолі, запобігає розвиток соєдінітельнотканних зрощень, що ведуть до контрактур м’язів і тугоподвіжності суглобів.

   Лікувальний масаж практикується при порушеннях нервової і серцево-судинної системи, проблемах з опорно-руховим апаратом, при порушенні обміну речовин, захворюваннях органів дихання, проблеми з травною системою. Застосовується масаж в таких областях медицини як гінекологія і стоматологія.

 Прийнято виділяти такі види лікувального масажу:

 1. Класичний. Він виконується без рефлекторного впливу. Масаж проводиться безпосередньо на пошкодженій ділянці або біля нього.

 2. Сегментарно-рефлекторний. Мета даного виду масажу — рефлекторний вплив на стан тканин і внутрішніх систем і органів людини. Виконують даний масаж шляхом впливу на певні зони — дерматоми.

 3. Сполучно-тканий. Його дія направлена на підшкірну клітковину тканин людини, а також сполучну тканину.

 4. Періостальний. Спрямований на вплив в певній послідовності на точки, викликає при цьому рефлекторна зміна в окісті.

 5. Точковий. Спосіб розслабляючого і стимулюючого впливу на біологічно активні точки.

 6. Апаратний. Передбачає використання в процесі процедури спеціального обладнання.

Приєднуйтесь

Контакти

+38 (095) 428 89 08

осбб "НАДІЯ" (Санаторій "Черче")
77015, Івано-Франківська обл,
Рогатинський р-н, с.Черче
вул.І.Франка 109