Санаторій Черче - осбб Надія

Увійти Зареєструватися
+38 (050) 911 82 51
+38 (095) 428 89 08
+38 (098) 667 59 18
Послуги - Санаторій Черче >>

Лікувальні ванни - Санаторій "Черче"

Лікувальні ванни - водолікування лікувальні ванни гігієнічні ванни види ванн розслаблюючі ванни.

Санаторій "Черче" - осбб "НАДІЯ" 

   З давнини людям було відомо, що наша шкіра є найбільшим органом виділення шлаків, тому водолікування стало найефективнішим способом очищення шкіри і активізації її діяльності.

     Водолікування надає природний фізичний вплив на весь організм. Воно відрізняється від багатьох методів лікування своєю доступністю, безпекою та ефективністю. Одним з найголовніших законів застосування ванн є закон реакції: чим сильніше подразнення, тим сильніший приплив крові до місця подразнення. Ванни володіють закаливающим дією, тренують кровоносні судини, знижують підвищений тиск, піднімають знижений, знімають нервові перевантаження і стреси, покращують функції і зовнішній вигляд шкіри.

 Лікування ваннами було популярно в усі часи. З давнини людям було відомо, що наша шкіра є найбільшим органом виділення шлаків, тому водолікування стало найефективнішим способом очищення шкіри і активізації її діяльності.

     У індійців і єгиптян вода з використанням різних добавок, найчастіше, лікувальних трав , служила зарекомендували себе ефективним лікувальним засобом. З Стародавнього Єгипту водний метод оздоровлення був перенесений в Античну Грецію, де був помітно вдосконалений. Мода на ванни згодом перекочувала в Древній Рим, де aqua-терапія досягла свого розквіту. У середні століття навчання про ванни було забуто. Його відродження відбулося в другій половині XVII століття і активно розвивається.

     Сьогодні безліч салонів та студій краси пропонують своїм клієнтам цей популярний спосіб лікування та підтримки краси. Однак доступні процедури водолікування можна з легкістю організувати у себе вдома.

 Види ванн:

  Ванни також можуть бути спільними для всього тіла та місцевими - коли у воду занурюють тільки частина тіла (руки, ноги).

 -  Холодні (температура води 18 - 20 градусів) і прохолодні (до 33 градусів) ванни  надають збудливу і тонізуючу дію , підвищують опірність організму, попереджають передчасне старіння тіла, знімають втому, благотворно впливають на шкіру. Холодну ванну приймають 2-3 хвилини, починаючи з 32-34 градусів і поступово доводячи температуру води до 18. Прохолодну ванну - 5-10 хвилин 2-3 рази на тиждень.

 - Індиферентні (34-35 градусів) і теплі (37-38градусов) ванни  діють расслабляюще, заспокоюють біль, знімають подразнення шкіри і нервову напругу, поліпшують сон. Це хороший засіб для боротьби зі стресом. Індиферентні ванни можна приймати 15-20 хвилин, теплі 10-15 хвилин. Ванну по температурі, близької до температури тіла (35-37 градусів), можна приймати щодня і краще ввечері, коли є можливість повністю розслабитися.

 - Гаряча (близько 40 градусів) ванна  швидко прогріває організм, розслаблює м'язи. Зазвичай її застосовують при простуді, захворюванні верхніх дахательних шляхів (якщо температура тіла не перевищує 37 градусів). Спочатку протягом 2-5 хвилин приймається тепла ванна, потім, додаючи гарячу воду, доводять її температуру до 40 градусів. У загальній складності тривалість ванни - 10 хвилин.

 Протипоказання:

 - Застосування трав'яних ванн в гігієнічних і лікувальних цілях протипоказано в стані будь-якого гострого захворювання, а також при підвищеному спинномозковому тиску, набряку мозку, відкритому туберкульозі легень, обширною пневмонії, міокардитах, інфаркті міокарда, коронарита, гіпертонії, гострих флебітах, цирозі печінки і трофічних виразках.

 - Не можна приймати гігієнічну та лікувальну ванни відразу після їжі.

 - Під час прийому ванн потрібно лежати спокійно, розслабивши м'язи, під голову покласти рушник. Шия і область серця не повинні закриватися водою.

 - Після закінчення процедури рекомендується 30-60 хвилин спокійно посидіти або полежати. 

Хочете завжди виглядати свіжо і бадьоро, вражати всіх конкуренток доглянутою і бархатистою шкірою, назавжди забути про головні болі, дратівливості, безсонні, тоді використовуйте в догляді за собою надійний і перевірений спосіб - лікувальні ванни для тіла.

 Ще в древні часи цей вид оздоровлення користувався величезною популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. Так в чому ж чарівна сила лікувальних ванн?

 По-перше, вода в усі часи вважалася цілющим засобом від багатьох хвороб, вона завжди очищала, робила нашу шкіру еластичною, заспокоювала тіло, підтримувала життєвий тонус. А в поєднанні з трав'яними настоями, маслами, солями вона здатна творити справжні чудеса! Клеопатра була шанувальницею лікувальних ванн, тому завжди залишалася молодою і привабливою. 

Приєднуйтесь

Контакти

+38 (095) 428 89 08

осбб "НАДІЯ" (Санаторій "Черче")
77015, Івано-Франківська обл,
Рогатинський р-н, с.Черче
вул.І.Франка 109