Санаторій Черче - осбб Надія

Увійти Зареєструватися
+38 (050) 911 82 51
+38 (095) 428 89 08
+38 (098) 667 59 18
Послуги - Санаторій Черче >>

Фітнес - Санаторій "Черче"

Чому сучасним чоловікам, жінкам і навіть дітям так необхідно ходити в ФІТНЕС ЗАЛ?

Санаторій "Черче" - осбб "НАДІЯ"     

   З давніх часів людина прагнула до досконалості, а сьогодні це стає ще більш актуальним. Багато людей шукають можливість довести своє тіло до ідеальної форми у відвідуванні сучасних фітнес-клубів. Так, що ж таке фітнес? Якщо висловлюватися просто, то фітнес - це здоровий спосіб життя. У нинішній час фітнесом займається кожен другий чоловік на планеті. Це абсолютно не залежить ні від статі, ні від раси, ні від віку, ні від релігійних поглядів.

    Фітнес (англ. fitness - пристосованість, здатність до витривалості) — це напрямок масової, спортивної й оздоровчої фізичної культури, який спрямований на покращення загального стану організму людини, його тренованість та здатність опиратись негативним впливам зовнішнього середовища шляхом виконання простих та комплексних вправ в музичному супроводі чи у визначеному такті, допомагає в корекції форм та ваги тіла та дозволяє закріпити досягнуті результати.

 Виділяють п'ять основних компонентів фітнесу: сила, витривалість, аеробні навантаження (серцевосудинна витривалість), гнучкість та загальна особиста гігієна (правильне харчування, розпорядок дня, відпочинок, особиста гігієна, гігієна навколишнього середовища та праці...)

Який би вид спорту не обрала людина- всі спортивні вправи приносять з собою тільки користь і зміцнюють дух. Відвідування фітнес залу дозволить зміцнити здоров'я, привести тіло в порядок, поліпшити м'язовий тонус, підняти настрій і принести тільки позитивні емоції. Також, можливо за рекордно короткий термін позбавитися від зайвої ваги, прийти в тонус і поліпшити загальний стан свого тіла.

Таким чином, фітнес - це фізичні навантаження оздоровчої спрямованості. Такі навантаження дозволяють підвищити життєвий тонус, знизити масу тіла, зміцнити елементи опорно-рухового апарату, поліпшити роботу серцево - судинної системи, поліпшити гнучкість, м'язову витривалість, силу, координаційні здібності, реакцію, швидкість, а також відновити організм після різних травм.Історія фітнесу заснована на потреби людини у виживанні.Сучасний, і в даний час модний, фітнес вже існував сотні років тому, тоді називався по-іншому, точніше, взагалі ніяк не називався.

Мета Фітнес залу - подарувати відмінний настрій і заряд бадьорості, які необхідні для досягнення поставленої мети в житті. Здоров'я, сила і краса тіла, ось головні ключові слова гарного настрою і успіху кожної людини.

У вузькому сенсі фітнес – це оздоровча методика, що дозволяє змінити форми тіла, вага і закріпити досягнутий результат. Вона включає в себе різні фізичні вправи і тренування у поєднанні з правильно підібраною дієтою. Вправи і дієта в фітнесі підбираються індивідуально фахівцями – залежно від бажаного результату, можливих протипоказань, віку, стану здоров’я, будови та особливостей фігури.

Програми для тренувань, як правило, складаються тренерами, спортсменами, лікарями і дієтологами, тобто людьми, які дійсно знають про здоров’я і спорт багато чого.

Програм для фітнесу існує безліч, і вони спрямовані не тільки на оздоровлення або підтримку фізичної форми. Головним завданням фітнесу є – привчання людей до спортивного способу життя.

 В цілому фітнес можна охарактеризувати такими поняттями:

-активний спосіб життя;

-досвід професіоналів вкладений в розроблені програми і тренування;

-комплексний підхід до тренувань;

-спорт як хобі;

-фітнес як спосіб продовження молодості.

Ці тези лише загальні визначення фітнесу. Насправді, кожна людина, приходячи в зал, визначає і знаходить в цьому виді спорту щось своє.

Знайти в своєму житті місце для фітнесу легко, адже – це не просто спорт, – це здоровий і якісний спосіб життя.

 

Приєднуйтесь

Контакти

+38 (095) 428 89 08

осбб "НАДІЯ" (Санаторій "Черче")
77015, Івано-Франківська обл,
Рогатинський р-н, с.Черче
вул.І.Франка 109